Czwartek 26 Marca 2015

Klaudiusz Kochanowski: z GetResponse do Pressium

Do zespołu Pressium.pl tworzącego zintegrowaną platformę usprawniającą pracę w Public Relations, dołączył Klaudiusz Kochanowski. Obejmując stanowisko Sales Managera będzie odpowiadał za pozyskiwanie nowych klientów i dalszą rozbudowę działu oraz strategii sprzedażowych.

Specjalizujący się w sprzedaży usług SaaS, na każdym poziomie b2c, b2b oraz enterprise, Klaudiusz jest typowym analitykiem. Poprzednio pracował GetResponse, a w swoim kilkuletnim doświadczeniu w sprzedaży zawsze kierował się cyframi, co pozwoliło mu zbudować własne drogi, skrypty oraz strategie.


Wolne chwile spędza na wyprawach pieszych. – Lubię wyzwania i widzę potencjał tego projektu, dlatego zdecydowałem się na współpracę z Pressium. To dla mnie kolejne doświadczenia, nowe możliwości oraz sprawdzian umiejętności już nabytych – mówi Klaudiusz Kochanowski.

 

Tagi: Pressium | ludzie | kariera
Udostępnij
Tweetnij

Pobierz jako

Informacje o firmie

Pressium.pl to wyspecjalizowane, internetowe narzędzie dla osób zajmujących się Public Relations. Umożliwia tworzenie biur prasowych online, dystrybucję informacji mailem oraz monitorowanie statystyk. Dzięki Pressium dziennikarze zyskują wygodny dostęp do potrzebnych im materiałów, a praca działów PR jest łatwiejsza, ponieważ przygotowanie oraz dystrybucja materiałów zajmuje mniej czasu niż zwykle.